Доступність посилання

21 Листопад 2017, Київ 09:27

Росія робить все, щоб створити в Україні «чорну діру» – МЗС


Росія робить все, щоб створити в Україні «чорну діру». Про це заявила заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль у вівторок, 25 листопада, під час виступу у Центрі європейської політики у Брюсселі.

«Ми намагаємося уникнути замороженої ситуації у нашому східному регіоні, але ми думаємо, що Росія робить все можливе, щоб створити чорну діру на українській території. Вважаємо, що це звичайна проблема. Але ці заморожені конфлікти є не лише проблемою України, Молдови чи Грузії», – зазначила Зеркаль.

За її словами, для України дуже важливо отримувати від Євросоюзу «чіткі сигнали, що двері відкриті».

16 березня 2014 на території Криму і Севастополя відбувся так званий «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія анексувала Крим.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає.

Росія також підтримує самопроголошену владу у Південній Осетії та Абхазії, сепаратистських регіонах Грузії, а також у Придністров’ї, сепаратистському регіоні Молдови.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG