Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2019, Київ 07:43

«Центренерго» проводить переговори про відновлення поставок вугілля з Росії


Компанія «Центренерго» проводить переговори про відновлення поставок вугілля з Росії, які були призупинені за нез’ясованих поки що причин, повідомила прес-служба компанії в середу

Терміни відновлення постачань наразі невідомі, зазначають у прес-службі.

Станом на 26 листопада запаси вугілля на складах «Центренерго» сумарно становлять близько 200 тисяч тонн. В аналогічний період у 2013 році запас палива для сталої роботи електростанцій становив понад 1 мільйон тонн.

У компанії зазначають, що електростанції «Центренерго» продовжують працювати. На ранок 26 листопада в роботі сумарно перебували 12 енергоблоків, що дозволяє генерувати в середньому за добу понад 50 тисяч МВт-годин електроенергії, за умови забезпечення теплом жителів міст-супутників.

За такого обсягу вироблення, без регулярних поставок, запасів вугілля може вистачити на два-три тижні роботи ТЕС. Водночас у компанії наголошують, що раніше законтрактованих обсягів вугілля з Росією та ПАР було б достатньо для проходження осінньо-зимового періоду.

21 листопада поставки вугілля з Росії компаніям «Центренерго» та ДТЕК зупинені.

«Центренерго» експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС сумарною встановленою потужністю 7550 МВт.Державі належитьмайже 80% акцій «Центренерго».

Вчора у Генпрокуратурі повідомили про затримання заступника голови правління компанії «Центренерго». За даними відомства, службові особи компанії «розробили та запровадили завідомо незаконну схему особистого збагачення».

Дивитись коментарі (4)

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG