Доступність посилання

ТОП новини

Херсонський художник у «Ніч пам'яті» презентував триптих про Євромайдан


Триптих, присвячений подіям, що відбулися рік тому у Київі на Майдані Незалежності, представив у козацькій церкви-наметі молодий херсонський художник Євген Ситников.

З презентації роботи митця у Херсоні почались урочистості з нагоди вшанування пам'яті про розгін і побиття учасників Євромайдану у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

Триптих був виставлений у пересувній козацькій церкви-наметі, який надали для урочистостей місцеві козаки-реконструктори. Намет херсонські активісти встановили у центрі міста, на площі Свободи біля пам’ятника «Героям Небесної Сотні».

Автор триптиху – сам активіст Херсонського Майдану, під час трагічних подій, зо відбулися рік тому у Київі, сам був у столиці, брав участь Євромайдані, бачив розгін і побиття учасників на власні очі.

«Цей триптих – відтворення не тільки і не стільки моїх спогадів про пережите тоді, скільки відтворення мого сприйняття подій, які так вплинули на долю України. Своїми картинами я намагався розповісти про колосальний історичний прорив та колосальні випробування, які випали на нашу долю», – розповів Євген Ситников.

За його словам, він так хвилювався, створюючи триптих, присвячений Євромайдану, що нікому не розповідів про творчий задум і під час роботи не дозволяв приходити до своєї майстерні навіть матері.
Активісти Херсонського майдану, які прийшли на презентацію, схвально сприйняли представлені роботи.

Також на площі відбувся мітинг, присвячений подіям кінця листопада 2013 року.

XS
SM
MD
LG