Доступність посилання

ТОП новини

Телеканал «Россия-1» видав за дійсність кадри пародії на рекламу


Телеканал «Россия-1» в одному з сюжетів програми «Спеціальний кореспондент» для демонстрації «розкладання європейських моральних цінностей» продемонстрував фальшиві кадри, прийнявши гумористичний ролик за реальність. А журналісти телеканалу НАТО шукали «хаос та фашистів у Львові» і… не знайшли.

В ефірі програми «Спеціальний кореспондент» на російському каналі «Россия-1» продемонстрували сюжет про роботу Служби захисту дітей в Норвегії. Йшлося і про прийомні сім’ї. Омбудсмен з прав дитини коментував питання прийомних батьків: він зазначив, що гей-сім’ї можуть бути такими ж гарними батьками, як і інші, і що в Норвегії дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації немає. Далі були ось такі заяви російських журналістів: «Гей-паради вже норма для підлітків і не тільки в Норвегії, до першого класу європейські діти повинні знати про секс все, дуже велике місце в цих програмах займає руйнування гендерних стереотипів».

Для ілюстрації цього був використаний ролик, в якому батьки невідомого хлопчика прикрасили стіну його спальні фотографіями оголених чоловіків. «Ерозія моралі» породжена за океаном, розмивання інституту шлюбу, Європа без нарікань бере приклад у США, невже так повинна виглядати дитяча кімната?» – наголошує у цей момент диктор.

Ролик із хлопчиком та ілюстрацією на стінах у дитячій, використаний каналом, з’явився в мережі ще у 2012 році. Це реклама вінілових наклейок компанії Fathead. В оригіналі – хлопчик радів зображенню автомобіля. Проте вже скоро з’явились пародії на рекламу, одну з яких і використано в програмі «Спеціальний кореспондент» каналу «Россия-1».

Ось оригінал реклами:


Кадр з програми «Cпеціальний кореспондент» на каналі «Россия-1» можна переглянути тут (обережно, фото сексуального характеру.)

Пошуки фашистів у Львові

Журналісти каналу NATO приїхали до Львова, щоб «відшукати там фашистів». Якщо довіряти російським ЗМІ, Україна – це країна, яка «перебуває на межі хаосу», де «фашисти захоплюють країну після незаконного перевороту». Канал НАТО відвідує Львів, щоб спростувати або ж знайти докази таких тверджень, йдеться у підводці до сюжету.

«Ми у місті Львові, що в Західній Україні, і – відповідно до російської риторики – це місце, де ви знайдете симпатиків нацистів, побачите випадки утисків російськомовних громадян та тиск на людей з іншої частини країни», – каже журналіст.

Під час прогулянки українським містом Paul King поспілкувався з людьми, які безкоштовно допомагають переселенцям із зони АТО. Також він записав інтерв’ю з Юрієм Підлісним, заступником голови Львівської облдержадміністрації з гуманітарних питань. Той розповів про кількість переселенців із зони АТО, що наразі складає близько 8 тисяч громадян. Також, щоб підкреслити настрої українського населення, журналіст нагадав про те, що українська націоналістична партія «Свобода» після нещодавніх виборів втратила 31 із 37 місць у парламенті. Підсумував свій візит кореспондент словами про атмосферу єдності та про взаємодопомогу українців із різних частин країни один одному.

28.11.2014
ЗМІ Росії розповіли про «гетто» в Одесі, де в «заручниках» діти з Луганщини

Російський канал «НТВ» знову взявся за українських дітей. Раніше він розповідав за 13-річного хлопчика – нібито жертву «бандерівських карателів» далі
27.11.2014
ЗМІ Росії поширили дезінформацію про футболіста із «Шахтаря»

А у соцмережах кепкують щодо нападів на російських журналістів далі
26.11.2014
Як ЗМІ Росії маніпулюють цитатами

Речник МЗС України оприлюднив сторінку з ноти МЗС Китаю, в якій йдеться про те, що ЗМІ Росії маніпулюють цитатами далі

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG