Доступність посилання

ТОП новини

Співпраця з опозицією можлива, якщо у них буде державницька позиція – депутат Антонищак


Загибель людей пробачити неможливо, але існують ще й інтереси держави. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив новообраний народний депутат, учасник Євроайдану та АТО Андрій Антонищак.

«Якщо хтось думає, що я пробачу загибель своїх побратимів на Майдані, свого прапороносця чи генерала Кульчицького у зоні АТО, чи ще інших побратимів, то дуже сильно помиляється. Але є інтереси держави. І зажди потрібно займати державницьку позицію. І якщо ті депутати, так звані «наші колеги» займуть державницьку позицію, тоді ми на них будемо дивитися зовсім інакшими очима», – сказав Антонищак, відповідаючи на питання про майбутню роботу у парламенті поряд з колишніми регіоналами.

Він навів приклад, коли колишні вороги стали союзниками, щоб спільно боронити країну.

«Покійний полковник Олександр Радієвський, вже тепер посмертно генерал-майор, стояв обличчям навпроти нас на Майдані, він витягував своїх хлопців, яких ми фактично палили в БТРі. Другого травня ми спільно з ним, з бійцями криворізького спецназу розгромили блокпости біля Слов’янська. Другого травня він зібрав своїх бійців, ми зібрали своїх бійців і сказали, що на сьогоднішній день ми захищаємо інтереси держави Україна», – сказав Андрій Антонищак.

На його думку, якщо депутати, які голосували за так звані диктаторські закони, захищатимуть інтереси Україна, то народ України їм це може пробачити.

27 листопада розпочала свою роботу Верховна Рада восьмого скликання. До фракції партії «Опозиційний блок» увійшло 40 народних депутатів. Її очолив Юрій Бойко.

XS
SM
MD
LG