Доступність посилання

ТОП новини

Чумак про боротьбу з корупцією: ми написали правила, які нікому виконувати


Віктор Чумак

Є нові закони, але їх нікому виконувати, заявив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Віктор Чумак, відповідаючи на питання про проблеми в боротьбі з корупцією.

«Чому нікого не посадили? А нема кому виконувати ці правила. Ми виписали правила, але не створили нові інституції… Цю прокуратуру, цю міліцію реформувати неможливо. Неможливо на них наліплювати нові наліпки. Треба їх зламати і будувати нові», – сказав Віктор Чумак в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, новий уряд спроможний ефективно боротися корупцією, але суди і прокуратура йому в цій справі не допоможуть.

«Можна скільки завгодно розповідати про те, що ми зараз зробимо дерегуляцію, зламаємо систему, не будуть брати хабарі…Будуть брати хабарі, але якщо хабарників не будуть судити, якщо ці факти не будуть розслідувати, то уряд нічого не зробить. Треба реформувати контролюючу систему», – додав Віктор Чумак.

Політик нагадав, що за останній рік в країні ухвалене нове законодавство щодо запобігання корупції.

Нове дослідження міжнародної організації Transparency International свідчить, що Україна залишається серед найбільш корумпованих країн світу, отримавши лише 26 балів зі 100 і обіймаючи 142-е місце у списку зі 175 країн і територій.

Отримавши лише один додатковий бал порівняно з 2013 роком, Україна залишається серед держав тотальної корупції.

XS
SM
MD
LG