Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: здавати аеропорт «Донецьк» не можна, бо тоді ворог буде у Львові


(архівне фото)

Президент Петро Порошенко на зустрічі з військовими, які боронять Донецький аеропорт, та волонтерами, які допомагають забезпечувати їх усім необхідним, висловив сьогодні впевненість, що «ми там захищаємо всю Україну».

«Здамо «Донецьк» – ворог буде в «Борисполі», чи у «Гостомелі» (два аеропорти під Києвом – ред.), чи у Львові», – наводить його слова прес-служба голови держави.

На думку президента, захисники Донецького аеропорту ввійдуть до підручників історії України. «Слова «кіборг», «укроп» сьогодні стали символами незламності українського духу, того, як українці вміють воювати, прикладом, на якому будуть формуватися покоління українських воїнів», – сказав він.

Відео: Адміністрація президента України

Особливо Порошенко відзначив роль волонтерів у забезпеченні армії. За його словами, понад 80 відсотків українців у різній формі надали допомогу Збройним силам. Президент також назвав ефективною ініціативу залучити волонтерів до роботи для забезпечення військових у структурі Міністерства оброни і Збройних сил.

Присутній на зустрічі начальник Генерального штабу Віктор Муженко наголосив, що, незважаючи на проблеми забезпечення, боєздатність армії зростає. «Донецький аеропорт дійсно є символом мужності і воїнського духу, високої моральної стійкості й підтвердженням боєздатності наших воїнів», – сказав він.

Бої за аеропорт «Донецьк», уже цілком зруйнований, тривають із травня. Особливо посилилися вони після оголошення так званого «перемир’я» 5 вересня. Аеропорт на околиці Донецька далі контролюють українські сили, тоді як решту міста захопили проросійські сепаратисти.

Дивитись коментарі (20)

XS
SM
MD
LG