Доступність посилання

ТОП новини

Сирія звинувачує Ізраїль у повітряних ударах поблизу Дамаска


Армія Сирії заявила в неділю, що Ізраїль здійснив повітряні удари у двох підконтрольних урядові територіях неподалік столиці Дамаска.

Як мовиться в заяві командування армії, яку зачитали на державному телебаченні, внаслідок ударів у місцевості Дімас недалеко від кордону з Ліваном і біля міжнародного аеропорту Дамаска є руйнування, але ніхто не потерпів.

Ізраїль іще не коментував цієї заяви.

Сирійські правозахисники, які базуються у Великій Британії, зі свого боку, заявляють, що в місцевості Дімас є урядовий військовий об’єкт, біля якого й лунали вибухи. Аеропорт має подвійне, цивільне і військове, призначення. За даними правозахисників, які посилаються на свої джерела на місці подій, там удар влучив у будівлю складу, але що в ній було, невідомо.

Ізраїль раніше вже завдавав повітряних ударів по позиціях чи колонах сирійських урядових військ після початку збройного повстання проти влади 2011 року, але й раніше жодного разу офіційно не визнавав цього. Досі більшість об’єктів таких ударів становили важкі озброєння, що їх, як вважають, сирійський уряд готував для передачі до Лівану тамтешньому радикальному антиізраїльському збройному рухові «Хезболла», який має по суті власну армію.

Попередній перед нинішнім такий удар був завданий іще в березні.

XS
SM
MD
LG