Доступність посилання

ТОП новини

Спалені будинки родичів бойовиків у Чечні

Російські правозахисники стурбовані інформацією про те, що в Чечні спалюють будинки родичів ймовірних бойовиків, які 4 грудня здійснили напади в центрі Грозного. Так, у селі Янді Ачхой-Мартанівського району Чечні 8 грудня невідомі в масках облили бензином і підпалили кілька будинків, не даючи їх мешканцям загасити вогонь.

Трьома днями раніше глава Чечні Рамзан Кадиров опублікував в інстаграмі запис про те, що батьки повинні відповідати «за вчинки своїх синів і доньок», і якщо «бойовик здійснить вбивство, його сім'я буде негайно виселена з Чечні без права повернення, а будинок знесений».

Голова Комітету проти тортур і член президентської Ради з прав людини Ігор Каляпін написав заяву в Генеральну прокуратуру Росії з проханням перевірити законність висловлювань Кадирова. Посилаючись на презумпцію невинуватості, Каляпін просить порушити кримінальну справу стосовно глави Чечні за статею про перевищення посадових повноважень. У відповідь Кадиров звинуватив Каляпін в тому, що він є одним з організаторів нападу на Грозний 4 грудня і передавав бойовикам «гроші західних спецслужб».

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG