Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську запрацювала «фабрика Святого Миколая»


У суботу ввечері в Дніпропетровську запрацювала «фабрика Святого Миколая»: молоді люди-волонтери, одягнувши новорічні шапочки, почали фасувати подарунки до Дня Святого Миколая дітям із родин, що потребують підтримки.

За словами організаторів акції «Миколай про тебе не забуде», яку в Дніпропетровську проводять вже п’ятий рік поспіль, цього року вони розвезуть пакунки 800 дітям. Уперше із зимовими святами поряд з дітьми із малозабезпечених та багатодітних родин «помічники Миколая» вітатимуть родини переселенців.

За словами координатора акції Ніни Медвєдєвої, кілька тижнів напередодні відкриття «фабрики» хлопці та дівчата збирали речі для дітей – у супермаркетах міста, від підприємців, організацій, звичайних мешканців. Волонтери не приймали грошових пожертв, лише речі, які можуть стати подарунками для дітей.

«Фабрика» має спакувати понад 800 подарунків. До кожного подарунку в нас входить три обов’язкові складові: щось із канцтоварів, іграшка і солодощі. Волонтери працюють групами. Кожна група поїде за своїм маршрутом, на кожному маршруті буде від 5 до 15 родин. Волонтери, фасуючи подарунки, орієнтуються на вік і стать дитини. Адреси дітей ми накопичували роками. Спочатку ми брали ці адреси у соціальних служб, потім працювали зі школами – дізнавались про малозабезпечених учнів. Також нам телефонують жителі, сусіди малозабезпечених сімей і просять привітати ту чи іншу дитину», – сказала Радіо Свобода Ніна Медвєдєва.

Розвозити подарунки по домівках дітей «помічники Миколая» розпочнуть 19 грудня. Із транспортом їм допоможуть також небайдужі дніпропетровці. Вперше акція «Миколай про тебе не забуде!» відбулася у Львові, згодом ідею підхопили інші міста України та сусідньої Польщі.

XS
SM
MD
LG