Доступність посилання

ТОП новини
16 квітня 2021, Київ 21:31

Частину соціальних пільг може зберегти доплата з боку Ахметова та інших бізнесменів – депутат


Народний депутат Юрій Дерев’янко

Уряд міг би зобов’язати власників великих приватизованих підприємств, що свого часу отримали їх за заниженими цінами, доплатити гроші у держбюджет. Це може гарантувати збереження частини соціальних пільг для населення. Таку думку висловив у коментарі Радіо Свобода депутат від партії «Воля» Юрій Дерев’янко.

Він назвав такий спосіб наповнення головного кошторису країни «приватизаційним компромісом».

«У нас за ці чотири роки було продано (багато – ред.) великої державної власності абсолютно по занижених цінах. Ми не говоримо про конфіскацію, ми не говоримо про реприватизацію. Ті власники, які купили, повинні доплатити, принаймні: а це і «Укртелеком», і величезні енергетичні компанії, які сьогодні генерують величезні прибутки», – говорить він.

Кабмін планує продати 1200 підприємств із списку таких, що не підлягають приватизації, і залишити в цьому переліку 300 об’єктів, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, представляючи програму дій уряду. Він також додав, що, на його думку, частина корупції, яка є в державі, сконцентрована в державних компаніях.

Телекомунікаційне підприємство «Укртелеком», яке раніше належало державі, за часів правління Януковича перейшло під контроль структур, власником яких є бізнесмен Рінат Ахметов. Приватними стали і кілька великих енергетичних підприємств – «Київенерго» та інші.

Дивитись коментарі (4)

XS
SM
MD
LG