Доступність посилання

ТОП новини
20 Липень 2018, Київ 10:33

Порошенко анонсує проведення засідання тристоронньої контактної групи в неділю


Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив, що наступне засідання тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі може відбутися в Мінську в неділю, 21 грудня.

«Є надія, що в неділю в Мінську відбудеться засідання тристоронньої контактної групи», – заявив він під час спільної прес-конференції з президентом Польщі Броніславом Коморовським.

Напередодні президенти України, Росії, Франції і канцлер Німеччини разом обговорили телефоном ситуацію в Україні й закликали виконувати Мінські домовленості.

Зокрема, у прес-службі президента України повідомили, що Петро Порошенко, Франсуа Олланд, Анґела Меркель та Володимир Путін погодились щодо необхідності дотримання всіх пунктів Мінських домовленостей задля мирного врегулювання на Донбасі і проведення зустрічі тристоронньої контактної групи для забезпечення прогресу у виконанні Мінських домовленостей до кінця тижня.

Засідання тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі було заплановане на минулий тиждень, але не відбулося.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG