Доступність посилання

ТОП новини

Десятий російський «гумконвой» готується увійти в Україну


Десятий так званий «гуманітарний конвой» з Росії вранці прибув на російсько-український кордон, повідомляє агентство ТАСС із посиланням на управління організації інформування населення МНС Росії.

«Колона з більш як 180 машин поділилася на дві. Понад 90 автомобілів прибули на пункт пропуску «Донецьк» і стільки ж – на пункт пропуску «Матвеєв Курган» у Ростовській області», – повідомляє російська сторона.

В російському МНС твердять, що серед вантажів – харчі, будівельні матеріали, медикаменти і «понад 470 тонн новорічних подарунків».

Кореспонденти ТАСС повідомляють, щовантажівки в'їжджають на прикордонні пункти пропуску, де їх оглядають митники і прикордонники. За їхніми словами, там також присутні співробітники прикордонної та митної служб України і представники місії ОБСЄ.

Українська сторона в суботу, 20 грудня, повідомила, що готова взяти участь у оформленні вантажу російського «гуманітарного конвою» за умови дотримання російською стороною всіх вимог українського і міжнародного законодавства. Дотепер жодний такий «конвой» не був оформлений відповідно до загальновизнаних норм, вміст вантажівок залишається українській владі невідомим.

XS
SM
MD
LG