Доступність посилання

ТОП новини

Киргизстан стане повноправним членом ЄАЕС до 9 травня – Атамбаєв


Президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв

Киргизстан приєднався до Євразійського економічного союзу (ЄАЕС). Відповідний договорі був підписаний у вівторок, 23 грудня, під час саміту глав держав ЄАЕС у Москві, повідомив президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв.

«Тільки що ми підписали договір про Євразійський економічний союз. Ми обговорили дуже складні питання, розмова була не простою. Але хочу зазначити, що у підписаному договорі визначені чіткі і справедливі параметри приєднання Киргизстану», – говорить президент Киргизстану.

Алмазбек Атамбаєв висловив сподівання, що до 9 травня Киргизстан стане повноправним членом ЄАЕС. «Для мене це дуже важливо, тому що мій батько на рівні із багатьма воював свого часу за Радянський Союз і, звісно, він не думав, що наші народи будуть розділені кордонами», – зазначив він.

ЄАЕС має стати наступним етапом євразійської інтеграції під проводом Росії. Ця організація, до якої тепер входять Росія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан та Вірменія, має запрацювати 1 січня 2015 року. Базою для Євразійського економічного союзу став Митний союз між Москвою, Мінськом та Астаною.

XS
SM
MD
LG