Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 10:45
Новини | Політика

«Нафтогаз» звітує про обсяги споживання газу в Україні


Споживання газу трьома категоріями споживачів з 1 по 20 грудня

«Нафтогаз» починає публікувати регулярні звіти щодо фактичних обсягів споживання газу в Україні. Про це повідомили у компанії у вівторок, 23 грудня.

«На виконання окремого доручення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України НАК «Нафтогаз України» започатковує публікацію регулярних звітів щодо споживання газу окремими категоріями споживачів у регіонах України. У звітах буде зазначено рівень виконання планових показників (лімітів), встановлених для кожного регіону постановою Кабінету міністрів №296», – мовиться у повідомленні.

Уряд встановив ліміти для трьох категорій споживачів: промислових споживачів, бюджетних установ, а також теплогенеруючих та теплопостачальних організацій.

«Ліміти були встановлені на рівні 70-90% від фактичного обсягу споживання за відповідний місяць минулого року у залежності від категорії», – зазначають у «Нафтогазі».

Відповідальність за розподіл встановлених лімітів покладено на голів обласних адміністрацій та Київську міську адміністрацію. Обсяги споживання природного газу населенням цією постановою не регулюються.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG