Доступність посилання

ТОП новини

Ізраїль готовий допомогти потерпілим на сході України – посол


Демонстрація в Києві на підтримку Ізраїлю, 27 липня 2014 року
Демонстрація в Києві на підтримку Ізраїлю, 27 липня 2014 року

Ізраїль готова поділитися своїм досвідом реабілітації військовослужбовців та цивільного населення і допомогти таким чином потерпілим від конфлікту на Донбасі. Про це на зустрічі з міністром соціальної політики України Павлом Розенком заявив посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські, інформує Урядовий портал.

«Посол розповів про три напрями для співпраці, а саме: надання допомоги при роботі з людьми, які отримали психологічні травми у зв’язку з ситуацією на сході країни; запровадження спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я курсів підвищення кваліфікації для медичних сестер та розроблення інструкцій для екстрених екіпажів допомоги в зоні АТО; створення сучасного центру реабілітації для людей, постраждалих від збройного конфлікту», – повідомляє офіційний сайт українського уряду.

Бійці сформованої під час подій Майдану Єврейської сотні нині у складі Збройних сил і добровольчих батальйонів захищають Україну від сепаратистів. За словами експертів, «якраз події Майдану сприяють більшому контакту єврейської громади й української громади».

XS
SM
MD
LG