Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура Азербайджану зупинила роботу бюро Радіо Свобода у Баку


Бюро Радіо Свобода у Баку обшукує прокуратура
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:25 0:00

Співробітники прокуратури Азербайджану, які сьогодні вранці почали проводити обшук в бакинському бюро азербайджанської служби Радіо Свобода, заявили, що робота бюро зупиняється. Вони не уточнили, скільки часу це триватиме.

Правоохоронці наказали усім співробітникам залишити будівлю. Перед цим їх протягом кількох годин тримали в будівлі без доступу до телефону і комп’ютера.

Наразі в бюро разом із представниками прокуратури залишаються керівник, двоє співробітників і юрист.

Як повідомив директор служби Кенан Алієв, щонайменше 10 представників прокуратури вранці прийшли до офісу радіостанції разом із озброєними працівниками поліції.

За повідомленням, правоохоронці вимагають доступу до сейфу, в якому зберігаються документи бюро і справи працівників.

За даними прокуратури, ордер на обшук, виданий судом, стосується розслідування, яке проводять щодо діяльності азербайджанської служби Радіо Свобода як організації, що фінансується з-за кордону.

У минулі роки азербайджанські прокурори влаштували подібні рейди в інших компаніях, що фінансуються з-за кордону, у тому числі в фінансованих США IREX і Національному демократичному інституті.

Обидві ці компанії зрештою були закриті.

Раніше цього місяця влада Азербайджану затримала журналістку Радіо Свобода Хадіджу Ісмаїлову, відому своїми розслідуваннями, зокрема, щодо бізнесових оборудок родини президента Азербайджану Ільгама Алієва.

XS
SM
MD
LG