Доступність посилання

ТОП новини

Білорусь скасовує потяг до Криму


З 27 грудня скасовується потяг №100 / 909 Мінськ-Сімферополь. Про це повідомляє білоруське інформагентство БЕЛТА з посиланням на Білоруську залізницю.

«Ці дії зроблені у зв’язку із нинішньою ситуцією в Україні і згідно з телеграмою «Укрзалiзниція», – мовиться у повідомленні.

27 грудня цей потяг піде лише до Гомеля з передбаченими зупинками по Білорусі. На нього придбали квитки близько 400 людей, з них 268 планували перетнути кордон з Україною.

У зв’язку із запланованими змінами Білоруська залізниця просить пасажирів, які попередньо придбали квитки на поїтяг Мінськ-Сімферополь, звернутися у залізничні каси, де їм буде повернута повна вартість та запропоновано можливі варіанти проїзду.

У п’ятницю «Укрзалізниця» повідомила, що з 27 грудня з метою гарантування безпеки руху обмежує маршрут прямування поїздів кримського напрямку станціями Новоолексіївка і Херсон.

А Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті з 26 грудня припинила автобусне сполучення материкової України з Кримом. Це пояснюють питаннями безпеки пасажирів.

16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя незаконно відбувся так званий «референдум» про статус півострова, що стало приводом для Росії заявити про включення Криму до свого складу. Україна, Європейський союз та США не визнали це голосування і вважають, що Росія вчинила спробу анексувати Крим.

Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї та бойовиків на Донбас, а також у введенні військ на схід України. Москва ці звинувачення відкидає, але доказів своїм словам не надає.

XS
SM
MD
LG