Доступність посилання

ТОП новини

Крим без світла, зате з «Пізанською вежею» (огляд соцмереж)


Із чого глузують українці, коли російські ЗМІ не дають приводів для жартів?

Сюжети російських ЗМІ з вигаданою чи перекрученою інформацією – одна з найулюбленіших тем для жартів в українській блогосфері. Візитка Яроша, розіп’ятий хлопчик, зняті у Нацгвардію, два раби, снігурі – жарти про це ще довго житимуть у соцмережах.

Ми поцікавилися, з чого ж глузують українці, коли російські ЗМІ не дають приводів для жартів?

Отже, цього тижня в центрі уваги користувачів соціальних мереж – відключення світла і невдало підірваний будинок у Криму, очікування снігу під Новий рік, висміювання мера Києва Кличка та української буденності.

Цього тижня у Криму неодноразово відключали електроенергію через перевищення лімітів споживання. Без світла лишалися як окремі райони міст, так і весь півострів. користувачі соцмереж не втаритили нагоди пожартувати з цього приводу.

Ще одна кримська тема для жартів пов’язана з тим, що дві найбільші у світі платіжні системи – Visa і MasterCard – заявили про припинення обслуговування клієнтів у Криму.

У відповідь на припинення роботи у Криму систем Visa і MasterCard Аксьонов сьогодні, 27 грудня, заявив, що санкції дадуть час за ці півроку створили альтернативу: «Я впевнений, що у країні є розумні голови, які в змозі цю проблему вирішити».
Ідею одразу ж підхопили.

Однак найбільший резонанс цього тижня у соцмережах мало коротке відео, як у Севастополі намагалися підірвати незаконно збудований 16-типоверховий будинок. Операція, яку проводила московська фірма, що спеціалізується на послугах у галузі ведення вибухових робіт при зносі будівель і споруд, пройшла невдало – будинок осів на два поверхи і нахилився у бік моря.

Напівзруйнований будинок уже охрестили кримським варіантом відомої Пізанської вежі.

Фотошопери надихнулися новим архітектурним об'єктом у Криму й спробували розвинути тему. Ось що у них вийшло:

Аби потролити підривників-невдах, користувачі соцмереж відшукали в YouTube відео з кадрами підриву та падіння будинків у різних куточках світу:

Та не Кримом єдиним. І на великій Україні користувачі соцмереж знаходять із чого покепкувати. На політиці та перших особах держави цього тижня концентрувалися значно менше – в центрі уваги опинилося українське суспільство і його вади.

Зокрема, паблік «Мистецькі піґулки» у мережі Facebook з особливим ентузіазмом і доволі оригінально висміює українську дійсність. Використовуючи твори класичного живопису, користувачі групи додають до них влучні написи на злобу дня.

Плюсова температура упродовж майже всього грудня вже практично поховала всі надії українців зустріти Новий рік зі снігом.

Користувачі соціальних мереж не проґавили нагоди підколоти й Віталія Кличка, мера Києва:

У публікації використані зображення із сайту http://durdom.in.ua

  • Зображення 16x9

    Любов Багацька

    Web/SMM-редактор програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший»). На Радіо Свобода з квітня 2014 року. Закінчила Інститут журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Займалася громадською діяльністю. Працювала літературним редактором (Видавництво «Махаон-Україна»), культурним та книжковим оглядачем. Дописувала у видання «Українська правда», «День», «Український тиждень», «Zaxid.net», «Україна молода», УНІАН, «Лівий берег», «Літературна Україна» та інші.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG