Доступність посилання

ТОП новини

Сепаратист зі Стаханова звинувачує «главу ЛНР» у крадіжках


Павло Дрьомов, ватажок «казаків», які контролюють Стаханов і Первомайськ на Луганщині

Представник проросійських сепаратистів, так званих «казаків» Павло Дрьомов звинуватив очільника угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького у продажі вугілля та гуманітарних вантажів для власного збагачення.

«Ваші ставленики, пане Плотницький, крадуть кожен день залізничні ешелони з вугіллям», – твердить Дрьомов.

«Із 10 так званих гумконвоїв до народу дійшов один. Решта були розпродані. Хто за це спитає Плотницького? Шановний Ігоре Венедиктовичу, ви злодій! Злодій народної довіри. Ви ввели соціальні картки – не прийдете на вибори, не отримаєте пенсії. Такого шантажу не було ніде в світі», – наголосив Дрьомов.

«Плотницький – це ставленик Наталії Королевської. Зараз в ОДА входять люди пана Єфремова. Хіба за це ми помирали?» – риторично запитує у відеозверненні «казак» зі Стаханова Луганської області.

Плотницький відповів на частину цих звинувачень на прес-конференції в Луганську. За словами «глави ЛНР», «життя повертається» на контрольовані бойовиками угруповання території. Зокрема, у ситуації в сусідньому зі Стахановом Первомайську, де внаслідок нестачі харчів збунтувалися жителі, «детально розібралися, жителі міста безперебійно отримують гуманітарну допомогу».

Ігор Плотницький, ватажок угруповання «ЛНР», що визнане в Україні терористичним
Ігор Плотницький, ватажок угруповання «ЛНР», що визнане в Україні терористичним

XS
SM
MD
LG