Доступність посилання

ТОП новини

У п’яти областях України через сніг обмежили рух


У п’яти південних областях України через складні погодні умови обмежений рух транспорту на деяких ділянках доріг, повідомляє департамент ДАІ Міністерства внутрішніх справ України. За повідомленням, це стосується доріг у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській і Херсонській областях.

Як повідомили в ДАІ, через наслідки негоди на деяких ділянках автодоріг України залишається ускладнений рух транспортних засобів.

У Дніпропетровській області обмежений рух вантажного і пасажирського автотранспорту на дорозі М-04-1 Південний обхід Дніпропетровська.

У Запорізькій області обмежений рух на ділянці Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, з 474 по 452 кілометра (від Запоріжжя до межі з Дніпропетровською областю).

У Миколаївській області найскладніші ділянки: Н-14 «Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв», 190 – 232 кілометр, (між населеними пунктами Антонівка і Капустино); М-14 «Одеса-Миколаїв-Новоазовськ», 100 – 120 кілометр, (між населеними пунктами Нечаяне і Половинки); Т-15-06 «Миколаїв-Доманівка-Берізки», 0 – 36, (між населеними пунктами Миколаїв і Ульянівка); Т-15-07 «Миколаїв-Парутине-Очаків», 1 – 9 кілометр, (між населеними пунктами Миколаїв і Парутине).

В Одеській області внаслідок значних опадів і хуртовини, утворення снігових переметів термін дії заборони руху транспорту продовжений у межах на автодорогах: М14 «Одеса-Мелітополь»; М15 «Одеса-Рені»; М16 «Одеса-Кучургани»; М27 «Одеса-Іллічівськ»; Р70 «Одеса-Б.Дністровський».

У Херсонській області частково обмежений рух транспортних засобів від межі Миколаївської області до Херсона на ділянці автомобільної дороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, за минулу добу рятувальники вивільнили зі снігового полону майже 3500 транспортних засобів, евакуювали і надали допомогу у пунктах обігріву майже 6800 людям.

XS
SM
MD
LG