Доступність посилання

ТОП новини

ЄС хоче добрих відносин зі «східними партнерами», та всі країни різні – єврокомісар


Йоганнес Ган, на цьому фото в Києві 28 листопада 2014 року

Європейський союз хоче мати добрі відносини з країнами-учасницями програми ЄС «Східне партнерство», але підхід до кожної з них відмінний, заявив у суботу єврокомісар у справах Європейської політики сусідства і переговорів про розширення Йоганнес Ган.

Євросоюз має розбудовувати відносини і з тими країнами, які не прагнуть членства в ЄС, додав він в інтерв’ю агентству Baltic News Service, що працює у трьох державах Балтії.

Та навіть шість країн-учасниць «Східного партнерства» – Молдова, Україна, Білорусь, Азербайджан, Грузія і Вірменія – мають самі окремо обирати, наскільки близько вони хочуть співпрацювати з ЄС, наголосив Ган.

При цьому він зазначив, що Брюссель радо підтримає ініціативу Латвії, яка головує в Євросоюзі в першій половині цього року, розвивати кращі відносини з Казахстаном, Киргизстаном та іншими країнами Середньої Азії.

Раніше президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявляв, що протягом п’яти років мандату її нинішнього складу до Євросоюзу, який нині складається з 28 країн, нових членів не прийматимуть.

XS
SM
MD
LG