Доступність посилання

ТОП новини

Геращенко: на сайті даних про сепаратистів 9 тисяч бойовиків, 150 із них уже затримані


На сайті збору даних про сепаратистів оброблено дані стосовно 9 тисяч бойовиків, 150 з яких вже затримані на блокпостах у зоні АТО. Про це повідомив народний депутат від «Народного фронту», радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

«Кілька тижнів тому я презентував проект збору даних про терористів і сепаратистів, створений групою однодумців для допомоги у роботі МВС та СБУ – сайт «Миротворець», – наголосив він.

Геращенко зазначив, що «сайт «Миротворець» наробив чималого переполоху у терористичних та сепаратистських колах». За інформацією, зібраною сайтом «Миротворець», на блокпостах при виїзді із зони АТО було затримано «близько 150 терористів та їхніх пособників, які думали, що їхні витівки нікому не відомі», заявив він.

Крім того, Геращенко повідомив, що одними з найактивніших добровільних помічників сайту стали «мислячі громадяни Росії», які «почали масово відсилати на електронну пошту сайту відомості про російських терористів-найманців і російських військовослужбовців, які вони знайшли у російських соцмережах і на форумах».

«Завдяки допомозі російських друзів України ми тепер маємо списки особового складу цілої низки підрозділів російських збройних сил, які без оголошення війни вторглися на територію України і вбивають наших співгромадян», – підкреслив він.

«Ці списки будуть доказом розв’язування агресивної війни Путіним на майбутньому Міжнародному трибуналі щодо злочинів Росії в Україні», – додав Геращенко.

За його словами, після презентації сайту «Миротворець» ним зацікавилися іноземні спецслужби – ЦРУ, ФБР, європейські розвідки і контррозвідки.

На думку Геращенка, «в майбутньому сайт «Миротворець» перетвориться на щось на зразок віденського Центру Симона Візенталя, який, починаючи з кінця сорокових років і дотепер, займається відстеженням і виловом нацистських злочинців».

Робота сайту «Миротворець» заснована на об’єднанні зусиль волонтерів.

XS
SM
MD
LG