Доступність посилання

ТОП новини

У США підтверджують кібернапад на соцмережі Пентагону


@shutterstock.com

Міністерство оборони США підтвердило в понеділок, що сторінка у твітері його Центрального командування, а також сторінка в ютюбі були зламані хакерами. Але, як наголосив речник Пентагону, це неприємно, та не становило ніякої загрози безпеці.

Центральне командування Збройних сил США також підтвердило, що його операційні мережі не зазнали нападу, і інцидент не мав ніякого впливу на операційні здатності.

Раніше в понеділок хакерська група, яка назвала себе «Кібер-халіфатом» і заявила, що пов’язана з ісламістським угрупованням «Ісламська держава», оприлюднила запис у твітері Центрального командування США з текстом: «В ім’я Аллаха, всемилостивого і всемилосердого, «Кібер-халіфат» продовжує свій «кібер-джигад».

Крім того, група оприлюднила імена й адреси низки генералів США, а також документи, що нібито є військовими планами США для сценаріїв, пов’язаних із Китаєм і Північною Кореєю. За словами фахівців, більша частина цих даних насправді зібрана з відкритих джерел, і ніяких справжніх таємниць нападники не здобули.

Група також стверджує, ніби зламала й бази даних Федерального бюро розслідувань США і планує кібернапади на будинки й офіси по всіх Сполучених Штатах.

«Кібер-халіфат» уже є об’єктом розслідування ФБР після того, як ця група на початку місяця влаштувала кібернапади на сторінки у твітері кількох американських засобів інформації.

XS
SM
MD
LG