Доступність посилання

ТОП новини

У зоні АТО почав діяти «режим перепусток» – СБУ


У зоні проведення АТО почав діяти пропускний режим. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

Відповідно до порядку пропуску вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, в’їзд на неконтрольовану територію та виїзд з неї громадян України та іноземців здійснюється за умови пред’явлення паспорта та перепустки, виданої координаційними групами.

За повідомленням СБУ, оформлення таких перепусток здійснюється координаційними групами, які створені при управліннях МВС у містах Старобельськ, Дебальцево, Велика Новосілка, Маріуполь.

В РНБО ухвалили рішення щодо введення «режиму перепусток» у зоні АТО. Воно мало набути чинності з 12 січня, але цей термін перенесли на 21 січня.

Водночас адвокат з Донецька Тетяна Іванова в ефірі Радіо Свобода заявила, що рішення про введення «режиму перепусток» у зоні проведення антитерористичної операції не відповідає українському законодавству. За її словами, обмежити переміщення громадян на певній території можна лише двома законами – про воєнний чи надзвичайний стан.

На цю ж тему:

14.01.2015
У зону АТО за перепустками – із 21 січня. Мишоловка закривається?

Силовики намагаються посилити контроль перетину лінії зіткнення, проте брак інформації вже викликав паніку у населення далі
XS
SM
MD
LG