Доступність посилання

ТОП новини

У Херсоні відбулася акція на підтримку Савченко


Акція на підтримку Надії Савченко у Херсоні, 26 січня 2015 року
Акція на підтримку Надії Савченко у Херсоні, 26 січня 2015 року

У Херсоні відбулася акція на підтримку української льотчиці Надії Савченко.

У акції взяли участь активісти херсонського Євромайдану, Херсонської самооборони та Правого сектору, Народного Руху України та депутати міської ради від партії «Батьківщина».

Учасники акції вважають, що ув’язнення Надії Савченко, пред’явлені їй звинувачення та сам факт суду є порушенням усіх норм міжнародного права.

В Україні та світі активісти проводять акції в підтримку Савченко.

Сьогодні, 26 січня, у Страсбурзі відкривається зимова сесія ПАРЄ, робота якої триватиме до 30 січня.Савченко зареєстрували як делегата ПАРЄ, а також надали їй міжнародний імунітет.

Президент ПАРЄ Анн Брассер вимагає негайного звільнення Савченко. Напередодні вона зверталась до спікера Держдуми Росії Сергія Наришкіна з проханням посприяти звільненню української Надії Савченко, щоб забезпечити її присутність на відкритті січневої сесії ПАРЄ.

25 грудня 2014 року Верховна Рада України делегувала українську льотчицю Надію Савченко, яка є народним депутатом від партії «Батьківщина», до складу делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи.

13 січня 2015 року Рада ухвалила звернення до ПАРЄ щодо звільнення Савченко.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів. Сама вона всі звинувачення відкидає, її захист наполягає, що Савченко викрали і примусово вивезли з території України.

13 грудня 2014 року Надія Савченко розпочала голодування і продовжує його.

XS
SM
MD
LG