Доступність посилання

ТОП новини

На Луганщині відкрили справу за трансляцію телеканалів, які поширюють «терористичні погляди»


(©Shutterstock)

Прокуратура Луганської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальній справі, відкритій за фактом сприяння діяльності терористичної організації керівництвом Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Встановлено, що раніше захоплена у Луганську представниками угруповання «ЛНР» зазначена філія, використовуючи український радіочастотний ресурс, транслює 16 російських телеканалів, зокрема «1 канал Всемирная сеть», «Россия 24», «LifeNews», «Россия 1», а також місцевий телеканал «ГТРК ЛНР «Луганск 24».

«В ефірі цих телеканалів регулярно розміщуються матеріали, які створюють позитивне враження про терористичну діяльність «ЛНР» і так званої «Армії Південного Сходу», дискредитують сили АТО, діяльність Збройних сил України та правоохоронних органів в очах громадськості, формують ідеологічне підґрунтя для поширення в регіоні терористичних та екстремістських поглядів», – йдеться у повідомленні.

21 січня 2015 року слідчий відділ управління СБУ в Луганській області відкрив справу за фактом сприяння діяльності терористичної організації керівництвом Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (частина 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України).

Наразі проводяться слідчі дії, триває досудове розслідування.

З квітня минулого року на території Луганської та Донецької областей проводиться антитерористична операція, частину цих областей контролюють проросійські сепаратисти.

XS
SM
MD
LG