Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2018, Київ 23:42

Воєнний стан допоміг би зберегти стратегічні підприємства Донбасу – Сенченко


Андрій Сенченко,

Україна запізнюється із введенням воєнного стану. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив народний депутат попередніх скликань Андрій Сенченко.

На його думку, якби воєнний стан був ведений ще у літку, Київ не втратив би деякі стратегічні підприємства Донбасу, які нині перебувають під контролем бойовиків.​

«Якщо хоча б у червні ввели воєнний стан, то Україна б не втратила, наприклад, Луганський патронний завод, тому що в умовах АТО виділити кошти з бюджету на евакуацію на захід країни стратегічно важливого підприємства неможливо», – сказав Андрій Сенченко.

З березня до початку червня 2014 року Сенченко працював виконувачем обов’язки заступника голови адміністрації президента України.

За його словами, і тоді, і зараз порушується закон, коли керівництво держави не вводить на Донбасі воєнний стан, але зараз це призводить до загибелі людей.

У понеділок, 26 січня, Кабінет міністрів України оголосив режим надзвичайної ситуації на території Донецької та Луганської областей. Як заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, це зроблено з метою повної координації діяльності всіх органів влади для гарантування безпеки громадян. Також уряд ввів режим підвищеної готовності на всій території країни.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG