Доступність посилання

ТОП новини

Із адміністрації президента звільняють «учасників АТО»


Із адміністрації президента будуть звільнені службовці, які отримали статус учасника антитерористичної операції, повідомив сьогодні заступник голови адміністрації Андрій Таранов.

За його словами, так вирішив сьогодні сам Петро Порошенко. «Позиція вкрай чітка: працівники адміністрації повинні бути взірцем професіоналізму і моральних якостей, особливо в ці часи», – наголосив Таранов, як повідомляє прес-служба голови держави.

На переконання президента, статус учасника АТО мають отримувати лише особи, безпосередньо залучені в операції на місцях, а регулярні службові відрядження не можуть бути підставою для його отримання. «Статус учасника бойових дій мають отримувати тільки ті військові, хто безпосередньо на полі бою зі зброєю в руках захищає нашу свободу. Воєнний туризм, якщо є такі випадки, потрібно припинити», – наголосив Андрій Таранов.

Крім того, додав він, голова держави ініціюватиме перегляд критеріїв статусу учасника АТО на законодавчому рівні, щоб «чітко розмежувати статус військових і цивільних учасників антитерористичної операції».

Таранов також повідомив, що адміністрація президента звернулася до відповідних органів із проханням надати повний список тих, хто отримав посвідчення учасника АТО – «щоб переконатись, що ніхто більше не виявив бажання стати воєнним туристом – ні з адміністрації, ні серед представників місцевих органів влади».

Днями виникли скандали з кількома урядовцями, які влаштовували собі статус учасника АТО, зокрема із заступником міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Дмитром Ісаєнком, якого змусили відмовитися від цього статусу.

XS
SM
MD
LG