Доступність посилання

ТОП новини

Консультації про зміст переговорів у Мінську тривають – МЗС


Євген Перебийніс

Українська сторона готова до чергового раунду переговорів із розв’язання кризи на Донбасі у разі їх проведення сьогодні у Мінську, заявив Радіо Свобода речник МЗС України Євген Перебийніс. Водночас, за його словами, консультації учасників групи щодо змісту переговорів тривають на цей момент.

«Україна готова до проведення таких консультацій у будь-який момент, у тому числі і сьогодні. Але робота над змістовним наповненням цієї зустрічі продовжується. Наша позиція щодо формату зустрічі – щодо того, що у ній мають взяти участь саме підписанти Мінських документів – залишається незмінною», – наголосив Перебийніс.

Напередодні МЗС Білорусі заявило про те, що черговий раунд переговорів тристоронньої контактної групи з вирішення кризи на сході України запланований на сьогодні у Мінську. Водночас білоруська сторона заявила, що лише 30 січня вранці буде відомо про місце і точний час проведення зустрічі.

Про свою готовність взяти участь у переговорах підтвердили представники угруповань «ДНР» і «ЛНР» Денис Пушилін і Владислав Дейнего, які не брали участі в підписанні Мінських домовленостей.

XS
SM
MD
LG