Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: немає впевненості, що мінські домовленості виконуватимуться


Петро Порошенко
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко не впевнений, що всі сторони виконуватимуть домовленості, досягнуті в Мінську 12 лютого.

«Нам вдалося досягти домовленостей, які дають надію, що події на Донбасі із гарячої стадії перейдуть нарешті у стан політичного врегулювання. Я хочу, щоб ні в кого не було ілюзій. І щоб я не здавався наївною людиною. Нам до миру ще ой як далеко», – заявив Порошенко у навчальному центрі Національної гвардії в Нових Петрівцях.

У Мінську 12 лютого відбулися переговори про врегулювання кризи на Донбасі за участю лідерів України, Росії, Німеччини і Франції.

За підсумками переговорів затвердили комплекс заходів, спрямованих на імплементацію вересневих мінських домовленостей. Цей документ підписала контактна група: представники України, ОБСЄ і лідери сепаратистів. Крім того, ухвалена декларація лідерів України, Франції Німеччини і Росії на підтримку цих заходів.

Нові домовленості, зокрема, передбачають припинення вогню на сході України з 00:00 15 лютого, а також відведення всіх важких озброєнь, виведення усіх іноземних військ з української території. Також передбачено обмін і звільнення всіх заручників.

XS
SM
MD
LG