Доступність посилання

ТОП новини

Комісія російських лікарів оглянула Савченко – адвокат


Надія Савченко

Українську льотчицю Надію Савченко в московському СІЗО сьогодні відвідала комісія з трьох російських лікарів, стан її здоров’я визнали задовільним. Про це Радіо Свобода повідомив один з її адвокатів Ілля Новіков.

За словами адвоката, візит лікарів був тривалим і став своєрідною відповіддю на вимогу Савченко провести міжнародний консиліум.

«Її вага зменшилася до 56 кг. Вона вже тиждень відмовляється від будь-яких капельниць з підживленням з глюкозою. Лікарі сказали, що у неї є підозра на проблеми з жовчним міхуром. Тим не менш, стан її визнали задовільним», – зазначив Новіков.

Адвокат зауважив, що лікарі не змогли Савченко гарантувати, що стан її здоров’я залишиться задовільним найближчі хоча б 10 днів, рекомендували припинити голодування.

Новіков також зазначив, що Савченко, яка голодує вже 70 днів, останній тиждень споживає тільки воду і чай, відмовляється припиняти голодування.

Вчора адвокат української льотчиці Микола Полозов повідомив, що його підзахисна відмовилася від ін’єкцій глюкози.

13 грудня 2014 року Савченко оголосила голодування і продовжує його дотепер. 29 січня її перевели до медсанчастини.

За повідомленням Федеральної служби виконання покарань Росії, українську льотчицю оглянули лікарі з Німеччини і визначили її стан здоров’я як задовільний.

18 лютого до Савченко не допустили українського лікаря. Савченко звенулася до ПАРЄ з проханням забезпечити її незалежною комісією лікарів.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі. Наприкінці червня сепаратисти захопили її в полон, перевезли через кордон і передали російським силовикам. Після цього Савченко взяли під варту в Росії. За даними захисту, вона не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон до їхньої смерті.

Наприкінці січня слідчі повідомили Савченко про відкриття проти неї нової кримінальної справи – про незаконний перетин кордону.

XS
SM
MD
LG