Доступність посилання

ТОП новини

Україна закрила 23 пункти пропуску на кордоні з Росією


Пункт пропуску «Успенка»

На українсько-російському кордоні 23 пункти пропуску закрито, функціонує 39 пропускних пунктів. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України. У ДПСУ зазначили, що, відповідно до розпорядження КМУ від 18 лютого 2015 року, в межах Луганської, Донецької, Чернігівської, Сумської та Харківської областей закрито низку пунктів пропуску через державний кордон.

«Це рішення ухвалене з метою оптимізації мережі пунктів пропуску та необхідності зосередження сил і засобів на більш важливих ділянках кордону з Росією. Загалом закрито 23 пункти пропуску, з яких 1 міжнародний, 4 міждержавних та 18 місцевих», − зазначили у ДПСУ.

Крім того у відомстві додали, що, зважаючи на те, що існувала пряма загроза життю та здоров’ю учасників міжнародного руху, ще раніше Кабінет міністрів України протокольними рішеннями тимчасово припинив рух в 14 пунктах пропуску (6 в Донецькій області та 8 в Луганській області).

«Зокрема, ці рішення стосуються пунктів пропуску (пунктів контролю) «Маринівка», «Новоазовськ», «Успенка», «Іловайськ», «Квашине», «Донецьк», «Должанський», «Червона Могила», «Ізварине», «Красна Талівка», «Юганівка», «Герасимівка», «Петрівка», «Луганськ», − повідомили у ДПСУ.

XS
SM
MD
LG