Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2018, Київ 12:16

Московська поліція оприлюднила відео утримання Гончаренка у відділку


Олексій Гончаренко у поліцейскому відділку (відео поліції)

Управління МВС Росії у Москві оприлюднило відео утримання у поліцейському відділку народного депутата України Олексія Гончаренка. Таким чином у відомстві мають намір довести безпідставність, за версією російської поліції, заяв Гончаренка щодо неналежного з ним поводження.

«Будь-хто охочий може переконатися, що український парламентар цілий і неушкоджений і що з ним поводилися коректно, у рамках чинного законодавства», – йдеться у повідомленні прес-служби управління.

Відео починається з кадрів перебування Гончаренка у камері, далі демонструється процес повернення українському депутатові його речей після звільнення.

Народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Олексія Гончаренка затримали у неділю у Москві на акції памʼяті російського опозиціонера Бориса Нємцова. Через кілька годин утримання у відділку Гончаренка відпустили. Він заявив, нібито після затримання його побили і відмовили у наданні медичної допомоги, а під час допиту залякували. У поліції цю заяву спростовували.

У понеділок у Москві мав відбутися суд за адміністративним обвинуваченням Гончаренка у непокорі поліції. Сам він звинувачення на свою адресу відкидав. Зрештою, суд скасували. Сам Гончаренко заявив, що має намір позиватися щодо дій правоохоронців Росії.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG