Доступність посилання

За минулу добу у Кримському та Станиці Луганській стріляли – Москаль


Геннадій Москаль
Геннадій Москаль

За минулу добу на контрольованій Україною території Луганської області зафіксовано чотири обстріли з автоматичної зброї, повідомляє прес-служба голова Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

«Протягом ночі тричі спалахували перестрілки з автоматів та кулеметів на околиці Кримського та Сокільників, що поблизу колишнього 31-го блокпосту на Бахмутці. Ніхто з мирних мешканців не постраждав. Крім того, вчора вранці бойовики обстріляли з автоматів автомобіль співробітників міліції в Станиці Луганській. За уточненими даними, поранені двоє міліціонерів (26 та 36 років)», – мовиться у повідомленні.

За даними Луганської ОДА, на решті контрольованої Україною території Луганщини зберігався режим припинення вогню.

12 лютого Мінську лідери України, Росії, Франції та Німеччини домовилися про припинення вогню на Донбасі. Сторони конфлікту заявляють, що цей режим більш-менш дотримується, хоча є численні порушення, в яких вони звинувачують одна одну.

XS
SM
MD
LG