Доступність посилання

ТОП новини

Сепаратисти не пропустили українських рятувальників на шахту Засядька – Яценюк


Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що бойовики угруповання «ДНР» не пустили 60 українських рятувальників на шахту імені Засядька в Донецьку.

«Сьогодні я дав доручення ДСНС і Міністерству енергетики відправити бригади рятувальників з метою допомоги витягнути шахтарів із забою для того, щоб дати можливість подолати наслідки цієї аварії і врятувати життя шахтарів. Але російські терористи не дали можливості українським бригадам рятувальників дійти до місця й допомогти врятувати життя людей», – заявив він

Яценюк звернувся до Росії і попросив вплинути на проросійських сепаратистів, аби вони пропустили на місце аварії українських рятувальників.

Раніше президент України Петро Порошенко виступив з вимагою допустити на місце аварії українських рятувальників і працівників правоохоронних органів, повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко у Twitter.

Сепаратисти угруповання «ДНР» на своїх сайтах заявляють, що українська сторона не пропонувала допомоги для порятунку гріників.

Сьогодні вранці в Донецьку на шахті імені Засадька стався вибух. За даними Донецької ОДА, на час вибуху метану на шахті під землею перебували 230 гірників. Наразі доля 32 із них невідома, одна людина загинула.

XS
SM
MD
LG