Доступність посилання

ТОП новини

Путін через телебачення залякує людей ефективніше за Сталіна – Глузман


Семен Глузман

Кремль використав ресурси телебачення для залякування людей і створення образу штучного ворога тими ж методами, як це робили нацисти і Сталін, але ефективніше, заявляє колишній політв’язень, президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман.

«Те, що робили нацисти, те що робив Сталін, те, що завжди робили диктатори – це зараз робить і Путін. Але більш технічно й ефективно через телебачення й інтернет», – сказав Глузман Радіо Свобода в ефірі програми «Ми разом».

Залякані люди, за словами фахівця, втрачають можливість мислити критично, а відтак вірять усьому, що їм кажуть. Протистояти цьому, за словами Глузмана, можна тільки через правду.

«А дієві ліки існують – це правда. Треба казати правду – гірку правду, солодку правду, але правду. Тоді виникає довіра й зникає страх. Ми нормальні європейські люди. Нам потрібна правда», – заявляє Семен Глузман.

На його думку, люди не будуть піддаватися на провокації, якщо будуть довіряти владі. Тому влада повинна вести правдивий діалог із суспільством.

«Якщо багато жертв у Дебальцеві, то чому потрібно приховувати, засекречувати інформацію? Це свідомі українські громадяни, які загинули за нас. Ми повинні знати їх прізвища, щоб допомагати їхнім сім’ям. Коли наші громадяни дивляться виступи представників генштабу, які кажуть нам, те що вони кажуть, то ми вже їм не віримо і це є дуже серйозна проблема», – сказав Глузман.

Відповідно до лютневого опитування, проведеного російським «Левада-Центром», рейтинг схвалення діяльності президента Росії Володимира Путіна досяг 86 відсотків.

XS
SM
MD
LG