Доступність посилання

ТОП новини

Голова НБУ: чутки про відставку є безпідставними


Валерія Гонтарева

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева вкотре спростовує чутки про свою відставку і називає їх безпідставними, йдеться в повідомленні на сторінці НБУ в Facebook.

«Щойно повернулася з Верховної Ради України. Натхненна. Дякую за підтримку тим парламентарям, які дійсно заслуговують, щоб їх так називали. Чутки про мою відставку – безпідставні», – заявила Гонтарева.

Виступ голови Нацбанку в парламенті перервали депутати, які заблокували її біля трибуни і вигукували «Ганьба» і «Відставка».

Раніше спікер парламенту Володимир Гроойсман повідомив про наявність письмової пропозиції до президента від лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка щодо звільнення керівника НБУ Валерії Гонтаревої. На початку тижня фракція Ляшка блокувала трибуну Верховної Ради з вимогою відставки Гонтаревої.

НБУ нині здійснює ряд жорстких фінансових заходів для стабілізації на валютному ринку України. Напередодні фінансовий регулятор зміцнив офіційний курс гривні на 68 копійок, встановивши його на рівні 23,09 гривні за долар. 26 лютого офіційний курс гривні досяг історичного мінімуму – 30,01 за долар. Голова Національного банку України Валерія Гонтарева та міністр фінансів Наталія Яресько називали головними причинами падіння гривні спекуляції і паніку.

XS
SM
MD
LG