Доступність посилання

ТОП новини

Сепаратисти не повністю відвели важке озброєння – Федичев


Українські військові побіля системи залпового вогню «Ураган» на Донбасі, 6 березня 2015 року
Українські військові побіля системи залпового вогню «Ураган» на Донбасі, 6 березня 2015 року

Українські військові завершують відведення важкого озброєння від лінії зіткнення на Донбасі, повідомив заступник керівника штабу антитерористичної операції Валентин Федичев.

«Сьогодні ми завершуємо відведення важкого озброєння від лінії зіткнення, як передбачено Мінськими угодами», – заявив у суботу Федичев.

За його словами, сепаратисти не припиняють вогонь.

«Із 5:00 6 березня до 5:00 7 березня бойовики 46 разів порушували умови Мінських угод, зокрема тричі штурмували наші позиції», – зазначив Валентин Федичев і додав, що бойовики 14 разів застосовували міномети, і раз артилерійські системи.

«Саме факт застосування артсистем дає нам право стверджувати, що бойовики не в повному обсязі виконали Мінські угоди про відведення важкого озброєння калібром понад 100 міліметрів», – наголошує Федичев.

У суботу, 7 березня, Едуард Бусурін, який називає себе «заступником міністра оборони» «ДНР» заявив, що сепаратисти на Донбасі почали відводити озброєння, яке не передбачене Мінськими угодами, йдеться про 24-и 120-міліметрових мінометів.

На початку березня бойовики заявили, що вже завершили відведення свого важкого озброєння. Українські силовики кажуть, що насправді сепаратисти перегруповують свої сили для завдання нових ударів.

Відведення важкого озброєння від лінії зіткнення на Донбасі передбачене Мінськими домовленостями.

XS
SM
MD
LG