Доступність посилання

ТОП новини
22 Лютий 2018, Київ 11:10

Київ вестиме переговори лише з легітимно обраними представниками Донбасу – МЗС


©Shutterstock

Офіційний Київ готовий розмовляти з представниками Донбасу, але не з польовими командирами, а з тими, кого населення регіону обере під час законних виборів. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко.

«Ми не можемо і не будемо розмовляти з польовими командирами. Для цього є вибори, і той, кого буде обрано (навіть Плотницький або хто завгодно інший законно обраний), представлятиме регіон і братиме участь у подальшому політичному процесі. А підсовувати якихось російських громадян або найманців і робити з них лідерів Донецька та Луганська – це несправедливо», – сказав Пристайко.

За його словами, вибори на підконтрольних «ДНР» і «ЛНР» територіях можуть відбутися тільки після відведення звідти озброєння і військ.

На початку березня бойовики заявили, що вже завершили відведення свого важкого озброєння. Українські силовики кажуть, що насправді сепаратисти перегруповують свої сили для завдання нових ударів. Водночас раз-по-раз сепаратисти заявляють про те, що українська влада повинна фінансувати підконтрольні їм території, і здійснювати всі, передбачені законодавством України, соціальні виплати. Офіційний Київ каже, що не буде скеровувати гроші туди, де не може контролювати їхню адресність.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG