Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2019, Київ 23:54

Київ вестиме переговори лише з легітимно обраними представниками Донбасу – МЗС


©Shutterstock

Офіційний Київ готовий розмовляти з представниками Донбасу, але не з польовими командирами, а з тими, кого населення регіону обере під час законних виборів. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко.

«Ми не можемо і не будемо розмовляти з польовими командирами. Для цього є вибори, і той, кого буде обрано (навіть Плотницький або хто завгодно інший законно обраний), представлятиме регіон і братиме участь у подальшому політичному процесі. А підсовувати якихось російських громадян або найманців і робити з них лідерів Донецька та Луганська – це несправедливо», – сказав Пристайко.

За його словами, вибори на підконтрольних «ДНР» і «ЛНР» територіях можуть відбутися тільки після відведення звідти озброєння і військ.

На початку березня бойовики заявили, що вже завершили відведення свого важкого озброєння. Українські силовики кажуть, що насправді сепаратисти перегруповують свої сили для завдання нових ударів. Водночас раз-по-раз сепаратисти заявляють про те, що українська влада повинна фінансувати підконтрольні їм території, і здійснювати всі, передбачені законодавством України, соціальні виплати. Офіційний Київ каже, що не буде скеровувати гроші туди, де не може контролювати їхню адресність.

Дивитись коментарі (7)

XS
SM
MD
LG