Доступність посилання

ТОП новини

США звинувачують Росію у брехні про Крим


Речниця Держдепартаменту США Джен Псакі
Речниця Держдепартаменту США Джен Псакі

Документальний фільм, у якому йдеться про анексію Кримського півострова, є свідченням «брехливого підходу» Москви до подій у Криму та на сході України. Про це заявила речниця Держдепартаменту США Джен Псакі.

«Звісно, те, що ми побачили, узгоджується з брехливим підходом, який ми вже бачили, коли Росія заперечує втручання на сході Україні», – відзначила Псакі і додала, що США і міжнародна спільнота разом працюють на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

9 березня телеканал «Россия 1» показав фрагмент документального фільму «Крим. Шлях на Батьківщину». У ньому президент Росії Володимир Путін розповідає про те, як ухвалювалося рішення про окупацію.

«Ситуація розгорнулася в Україні таким чином, що ми були змушені почати роботу з повернення Криму до складу Росії, тому що ми не можемо кинути цю територію і людей, які там проживають, напризволяще, під каток націоналістів», – сказав Путін.

У березні 2014 року президент Росії Володимир Путін заперечував, що його країна ввела війська на територію Кримського півострова України. За його словами, безпеку так званого «референдуму про приєднання» Криму до Росії гарантували сили місцевої «самооборони».

XS
SM
MD
LG