Доступність посилання

ТОП новини

ЄС передав броньовані авто для місії ОБСЄ в Україні


В Україну для Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ доставили 15 броньованих автівок. Ще 5 броньованих машин (2014 року випуску), що до цього часу використовувалися Європейською моніторинговою місією, повністю обладнані системами радіозвязку і засобами безпеки. Сьогодні у Києві їх передали місії. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Крім того, СММ отримала різні засоби з обслуговування автомашин. Загальна вартість благодійного внеску становить приблизно 3,1 мільйона євро. Найближчим часом автомобілі будуть направлені на схід України.

«Я висловлюю превеликий жаль, що через 40 років після підписання Гельсинських угод (про створення ОБСЄ – ред.) ми маємо моніторити дотримання миру у серці Європи», – сказав Голова консультаційної місії ЄС для сприяння реформи сектору цивільної безпеки в Україні Кальман Міжей.

На початку січня в ОБСЄ заявляли про намір розширити загальний склад своєї спеціальної моніторингової місії в Україні до 900 спостерігачів.

Бойовики заявляють про відвід важкого озброєння від лінії розмежування на Донбасі, (згідно з Мінськими домовленостями), однак це не підтверджується представниками місії ОБСЄ. Місію не допускаютьдо лінії зіткнення.

XS
SM
MD
LG