Доступність посилання

ТОП новини

Татарський активіст отримав політичний притулок у Польщі


Нафіс Кашапов, активіст із Татарстану під час демонстрації у Варшаві, 23 листопада 2014
Нафіс Кашапов, активіст із Татарстану під час демонстрації у Варшаві, 23 листопада 2014

Татарський активіст і громадський діяч Нафіс Кашапов отримав політичний притулок у Польщі. Про це Радіо Свобода повідомив сам Кашапов. За його словами, у п’ятницю, 13 березня, він отримає на руки документи, які засвідчують отримання притулку.

Нафіс Кашапов, біженець із Татарстану, який з 2014 року вимагає свободу для свого брата Рафіса, затриманого ФСБ у грудні минулого року за звинуваченням в «антидержавній діяльності». Одну з таких акцій зі звільнення свого брата Нафіс проводив у Варшаві, де його активно підтримали.

Його брат Рафіс Кашапов – лідер визвольного руху з Татарстану, який зараз є республікою в складі Російської Федерації. За свою діяльність активіст неодноразово зазнавав переслідувань з боку російської влади, перебував у в'язниці, а також на примусовому лікуванні в психіатричній клініці.

Татарські активісти Нафіс і Рафіс від початку російської агресії підтримували Україну і виступали проти анексії Криму, вони організовували акції солідарності та брифінги в країнах, де живуть тюркські народи, в тому числі в Туреччині.

XS
SM
MD
LG