Доступність посилання

ТОП новини

МЗС Росії: новий порядок в’їзду росіян на територію України – «неконструктивний захід»


Ілюстраційне фото
Ілюстраційне фото


У Міністерстві закордонних справ Росії новий порядок в’їзду громадян Росії на територію України назвали «неконструктивним заходом».

«З жалем змушені констатувати, що в Києві з завзятістю, гідною кращого застосування, продовжують застосовувати неконструктивні заходи, спрямовані на шкоду російсько-українським відносинам, на порушення традиційних тісних зв’язків наших народів, контактів між людьми, рідними і близькими, які волею долі опинилися по різні боку державного кордону», – йдеться у заяві дипломатичного відомства Росії.

Напередодні Кабмін застосував тимчасові обмеження на перетин державного кордону України жителями прикордонних регіонів Росії, зокрема з 16 березня росіяни тимчасово зможуть в’їжджати на територію України виключно через міжнародні та міждержавні пункти пропуску на підставі документів, дійсних для виїзду за кордон. Постанова Кабміну №86 від 4 березня також передбачає, що росіяни мають право перебувати на території України строком до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

Раніше уряд змінив порядок перетину кордону для росіян – від 1 березня вони мають право перетинати кордон з Україною лише при наявності закордонного паспорта.

XS
SM
MD
LG