Доступність посилання

ТОП новини

США називають відставку Коломойського внутрішньою справою України


Речниця Держдепартаменту США Джен Псакі
Речниця Держдепартаменту США Джен Псакі

Відставка голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського є внутрішньою справою України, призначення і звільнення чиновників такого рівня є в межах повноважень президента Порошенка. Про це заявила речниця Держдепартаменту США Джен Псакі.

«Ми бачили суперечливі повідомлення про озброєних людей, які перебували у бізнес-структурах, що частково належать Коломойському. Цей пан і уряд України заявляли, що ці люди були його приватною охороною. Я не маю жодних додаткових підтверджень або деталей для вас», – наголосила Псакі.

Речниця також додала, що США підтримують «продовження зусиль уряду, щоб верховенство закону панувало у всіх галузях, в тому числі в роботі частково або повністю державних компаній».

25 березня під час зустрічі з Ігорем Коломойським президент України Петро Порошенко підписав указ про відставку голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Того ж дня Порошенко підписав зміни до закону про акціонерні товариства, які уможливлюють ухвалення рішень в акціонерному (колективному) підприємстві простою більшістю – 50% голосів акціонерів плюс 1 голос. Попередня редакція цього закону ускладнювала або унеможливлювала керування такими державними активами, як компанія «Укрнафта».

XS
SM
MD
LG