Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2018, Київ 02:10

Інформаційне агентство Кримські новини QHA переїжджає працювати до Києва. Про це «Крим.Реаліі» повідомила директорка QHA Гаяна Юксель.

За її словами, агентство не змогло отримати ліцензію від «Роскомнадзора», і тому не може зараз здійснювати діяльність у Криму.

«Якщо чесно, дуже боляче, що доводиться залишати Крим, тому що діяльність такого регіонального ЗМІ з яскраво вираженою етнічної компонентою, як наше, взагалі немислимо поза Кримом. Розумію, що емоціям не місце, але ми дуже хотіли залишитися саме у Криму. Зараз йде організаційний етап. Ми будемо намагатися зробити все від нас залежне, щоб здійснювати законну професійну діяльність у Криму», – зазначила Юксель у середу, 1 квітня.

Телеканал ATR та інші ЗМІ, які входять до медіахолдингу ATR – дитячий кримськотатарський телеканал Lale, FM-радіостанції «Мейдан» і «Лідер», припинили як аналогове, так і супутникове мовлення, оскільки, незважаючи на неодноразові спроби, не змогли отримати ліцензії «Роскомнадзора».

Без російської реєстрації також залишилися інтернет-видання «15 хвилин» та Інформаційне агентство «Кримські новини» QHA.

Інформаційне агентство «Кримські новини» розпочало свою діяльність у Криму у 2006 році. Має свідоцтво про державну реєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності № 124 від 14 березня 2005 року.

XS
SM
MD
LG