Доступність посилання

ТОП новини

Військові США вказали на слабкі місця російських військ в Україні та їхню небезпеку для НАТО


Технології радіоелектронної боротьби росіян можуть значно ускладнити роботу комунікаційних мереж армій США та НАТО

У перебігу конфлікту в Україні російська армія показала, що її технології радіоелектронної боротьби могли б значно ускладнити роботу комунікаційних мереж армій США та НАТО. Про це під час виступу на конференції у місті Гантсвіль, штат Алабама, заявив генерал Бен Годжес, командувач військ США у Європі, повідомляє американське видання DODBuzz.

«В Україні росіяни показали такий рівень радіоелектронної боротьби, що американським військовим було б надзвичайно складно використовувати комунікаційні мережі, надто незахищені», – заявив Годжес.

Бен Годжес, генерал, командувач військ США у Європі
Бен Годжес, генерал, командувач військ США у Європі

При цьому генерал вказав на порти у Ризі та німецькому Бремерхавені та авіабазу армії США у німецькому Рамштайні як приклади зон, де робота армії США могла би бути значно ускладнена засобами радіоелектронної боротьби.

Ходжес також заявив, що, спостерігаючи за перебігом конфлікту в Україні, військові США отримують інформацію і про слабкості російської моделі ведення бойових дій.

«Звісно ж, ми використовуємо нагоду вивчати те, що відбувається у Криму та Східній Україні, де українці розмістили контрартилерійські радари. Ці радари виявились значно кращим обладнанням, ніж ми усвідомлювали. Жоден з нас, можливо за винятком однієї-двох осіб, ніколи не були під масованим обстрілом російської артилерії, як це доводиться українцям, тож із їхнього досвіду роботи у таких ситуаціях, ми дізнаємось дуже багато», – розповів Годжес.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG