Доступність посилання

ТОП новини
28 лютого 2021, Київ 00:20

Росія: пошуки моряків із затонулого судна «Далекий Схід» поновилися


Рятувальне судно в акваторії Охотського моря

У Росії в Охотському морі поновилися пошуки 13 рибалок, які зникли під час аварії у четвер морозильного траулера «Далекий Схід».

Жертвами катастрофи стали, за останніми даними, 56 осіб, 63 – врятовані.

Пошуки, були перервані перервані через темряву, але поновилися у п’ятницю на світанку. У них задіяні 26 риболовецьких суден, які перебувають у тому районі, а також одне рятувальне судно.

Морозильний траулер, приписаний до сахалінським порту Невельськ, затонув у ніч на четвер у 300 кілометрах на південь від Магадана. Сигналу SOS судно не подавало. Всього на борту перебувало 132 людини – громадяни Росії, М’янми, Латвії, Вануату, а також, за даними українського МЗС, четверо громадян України. Доля українських громадян наразі невідома.

За свідченнями тих, хто вижив, судно затонуло практично миттєво, температура води в районі місця трагедії складає близько нуля градусів.

Причина катастрофи достеменно невідома. Основна версія – порушення баластування судна, яке при підйомі трала з уловом призвело до його миттєвого перекидання. За іншою версією, мова йде про зіткнення траулера з крижинами.

XS
SM
MD
LG