Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 21:26
Новини | Політика

Студенти КНУ та сестри Тельнюк виставою збирають кошти на бійців АТО


(©Shutterstock)

Київський національний університет імен Шевченка виступає одним із організаторів благодійного проекту «Повертайся живим» спільно з Київським муніципальнимакадемічним театром опери і балету для дітей та юнацтва і «ТЕЛЬНЮК: СЕСТРИ». Про це в ефірі програми «Молодь плюс» сказала студентка університету, координаторка групи волонтерів Катерина Таранова.

«Всі кошти будуть пущені на лікування і перевезення трьох поранених бійців. Один із них – військовий репортер, його зачепило під час виконання його професійних обов’язків. Один із них є випускником університету. Взагалі викладачів, аспірантів, студентів-добровольців, мобілізованих випускників Військового інституту КНУ воює близько 100», – зазначила Таранова.

В основі сюжету «Повертайся живим» покладена історія життя Героя нашого часу – юнака, який пройшов шлях подій Революції Гідності. Втілив у життя ідею та перетворив її у симфонічно-театральне дійство режисер театру Дмитро Тодорюк. Диригент театру Олексій Баженов оркестрував музику Лесі Тельнюк для виконання симфонічним оркестром. Прем’єра вистави відбудеться 22 квітня.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG