Доступність посилання

ТОП новини

Нові порядки в будівлі уряду постмайданного періоду («СХЕМИ» | ВИПУСК №8)


Також у випуску: Нахабні прокурори | Заправка посеред житлового масиву

З життя Кабінету міністрів постмайданного періоду

Які нові порядки запровадив в будівлі на Грушевського новий прем'єр-міністр? Та кого можна зустріти урядовими коридорами?

Нахабні прокурори

Про те як правоохоронці окупували столичний гуртожиток і роками не платять за оренду.

Заправка посеред житлового масиву

Хто зводить АЗС всупереч судовій забороні? Чи справді екс-міністру-утікачу Едуарду Ставицькому в Україні досі закони не писані?

 • Зображення 16x9

  Максим Савчук

  Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»). Ментор проєкту «Схеми в регіонах» (спільний проєкт програми «Схеми: корупція в деталях» та Інституту розвитку регіональної преси).

  Народився у селищі Баришівка на Київщині. Здобув освіту інженера в Національному транспортному університеті та філолога в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. Працював у бюро журналістських розслідувань «Свідомо», у газеті «Україна молода», у програмі журналістських розслідувань «Знак оклику» на телеканалі ТВі.

  У 2015 році розслідування «Questions Raised Over Poroshenko’s Role In Valuable Kyiv Land Deal» («Таємниці землі президента Порошенка») потрапило до шорт-листу міжнародного конкурсу асоціації мовників AIB.

  Переможець конкурсу журналістських розслідувань ім. В. Сергієнка (2019 рік) із матеріалом «Зелена родина ру» (про кінобізнес Володимира Зеленського у Росії).

  У 2020 році здобув друге місце на конкурсі журналістських історій DataUp із матеріалом «Американська мрія Віктора Медведчука» (співавтори - Любомира Ремажевська та Олександр Чорновалов).

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG